1. Sprzedawca będzie realizował wysyłkę zamówionego Towaru w formie przesyłki kurierskiej za pośrednictwem Dostawcy.

2. Wysyłka za pośrednictwem Dostawcy jest realizowana:

2.1. Dla wysyłki standardowej: w ciągu 21 dni od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie Sprzedawcy w przypadku płatności przelewem bankowym lub kartą. Do czasu tego nie wlicza się sobót oraz dni ustawowo wolnych od pracy w Rzeczpospolitej Polskiej.

2.2. Dla wysyłki ekspresowej: niezwłocznie dla zamówień opłaconych przelewem bankowym bądź kartą do godz. 14:00 z gwarancją dostarczenia do końca następnego dnia roboczego. Usługa obejmuje większe miejscowości, miasta i główne centra biznesowe. Usługa ulega wyłączeniu jedynie dnia 2 maja.

3. Koszt dostarczenia Towaru do Klienta jest stały i wynosi:

3.1. Dla zamówień krajowych: 0 zł;

3.2. Dla zamówień krajowych z wysyłką w trybie ekspresowym: 350 zł;

3.3. Dla zamówień dostarczanych do krajów członkowskich Unii Europejskiej na kwotę przekraczającą 1500€: 0€;

3.4. Dla zamówień dostarczanych do krajów członkowskich Unii Europejskiej na kwotę nieprzekraczającą 1500€: 75€

3.5. Dla zamówień dostarczanych poza terytorium Unii Europejskiej: 100€.

4. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia w dostarczeniu Towaru wynikające z przyczyn przez siebie niezawinionych, o ile jest to dozwolone przez przepisy prawa.

5. Wszystkie przesyłki są kontrolowane przez Sprzedawcę i pakowane przy pomocy folii z naklejonymi logo Sprzedawcy. Jeżeli do Klienta dotrze przesyłka z uszkodzoną taśmą wskazująca na ingerencję osób trzecich, Klient powinien odmówić przyjęcia takiej przesyłki.

6. Klient ponosi odpowiedzialność za zobowiązania podatkowe i celne wynikające z dostawy przesyłki poza terytorium Unii Europejskiej.